2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Grunwald
Dodane 02 maja 2024

Młodszy doradca Select – praca w Santander Bank Polska S.A.

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta - Santander Bank Polska S.A. – poszukujemy kandydatów do pracy w Contact Center na stanowisko: Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni Klienta Select

•    Miejsce pracy: POZNAŃ, ul. Kolorowa 8

•    Rekrutacja: zdalna

Dołącz do zespołu, w którym chce się pracować, gdzie stawia się na uśmiech i ścisłą współpracę.

Twój zakres obowiązków

·         telefoniczny kontakt z klientami banku

·         aktywna sprzedaż produktów bankowych dopasowanych do potrzeb klientów prestiżowych

·         realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych

·         rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań i przestrzeganie kultury organizacji

·         dbanie o wizerunek Banku

Nasze wymagania

•      doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów lub usług (min. 1 rok)

·         Ukierunkowanie na cel sprzedażowy

·         Entuzjazm i pozytywne podejście do pracy

·         Otwartość na zmiany

·         Umiejętność sprawnej organizacji pracy oraz dokładność

·         Jesteś mocny w sprzedaży i chcesz poznać branżę finansową - zapraszamy!!!

Mile widziane

·         znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie pracy w instytucji finansowej

To oferujemy

·         umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

·         Kompleksowe wsparcie i szkolenia produktowe

·         Praca pon-pt, możliwość pracy hybrydowej

·         Umowę o pracę – 5200 zł brutto, premia do kwoty 3300 zł brutto

·         Pakiet benefitów, min. prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport

Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland

Osoba zrekrutowana będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 799239492