2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Mokotów
Dodane 20 maja 2024

Młodsza księgowa / młodszy księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Nasza Organizacja od prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy działania profilaktyczne.

Zadania

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym

  • księgowanie wyciągów bankowych i faktur

  • przygotowywanie przelewów

  • uzgadnianie rozrachunków

  • obsługa księgowa zbiórek publicznych

  • przygotowywanie zestawień, raportów finansowych i zarządczych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • udział w przygotowywaniu budżetu i sprawozdań finansowych stowarzyszenia oraz danych dla audytorów

  • przygotowywanie pism urzędowych

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne)

  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • sprawne posługiwanie się MS Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • motywacja do pracy w organizacji pozarządowej

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w księgowości/finansach

  • znajomość systemu finansowo-księgowego ERP (np. Dynamics NAV/ Microsoft Dynamics 365)

  • posługiwanie się językiem angielskim

Oferujemy

  • pracę w renomowanej, międzynarodowej organizacji pozarządowej

  • umowę o pracę (pełny etat)

  • szkolenia i rozwój zawodowy

  • hybrydowy tryb pracy

  • możliwość nauki i doskonalenia języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę e-learningową

  • pakiet socjalny (ZFŚS)

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie lub karty Multisport

  • dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin

Prosimy o składanie CV poprzez formularz. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Rekrutacja może być prowadzona częściowo zdalnie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 901351981