2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Polcoat Sp. z o .o.o sp.k.
Dodane Dzisiaj o 09:40

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLCOAT Sp.z o.o. sp.k. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się przetwórstwem folii i papieru.

Działalność firmy skupiona jest na produkcji i sprzedaży specjalistycznych materiałów samoprzylepnych i silikonowanych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

MŁODSZA KSIĘGOWA / MŁODSZY KSIĘGOWY

Obowiązki:

  • Terminowe i prawidłowe ewidencjonowanie w systemie finansowo – księgowym zdarzeń gospodarczych w oparciu o dokumenty źródłowe (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe i inne),

  • Rozliczanie transakcji gotówkowych oraz bezgotówkowych (zaliczki, kasa, operacja karty kredytowej itp.),

  • Prowadzenie wewnętrznych ewidencji,

  • Prowadzenie rozrachunków oraz uzgadnianie kont,

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i prawnym.

  • Komunikacja z klientami i instytucjami zewnętrznymi.

  • Weryfikacja dokumentów.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku powyżej 1 roku,

  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz PDOP i VAT,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Uczynność i chęć do nauki

Wymagania pożądane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość programu Comarch Optima,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917316166