2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Informacje podstawowe:

Stanowisko:  Młodsza/Młodszy specjalista do spraw księgowości i kadr/płac

Miejsce pracy: KPI Sp. z o.o, Rysia 1a, 53-656 Wrocław

Czas pracy:  8h / dzień roboczy

Forma pracy : Praca w biurze. Po 6 miesiącach możliwy dzień w tygodniu pracy zdalnej

Forma umowy: Umowa zlecenie na 6 miesięcy. Po 6 miesiącach umowa o pracę

Relacja z nami: Chcemy z Toba dłużej współpracować i oczekujemy wzajemności

Zakres obowiązków:

Dekretacja wyciągów bankowych

Dekretacja faktur zakupu i sprzedaży

Dekretacja list płac

Ewidencja majątku trwałego i dekretacja umorzenia / amortyzacji

Naliczanie list płac

Uzgadnianie rozrachunków

Wymagania:

Ukończony co najmniej 3 rok studiów, mile widziana specjalizacja w rachunkowości

Dobra znajomość MS Office

Dobra organizacja czasu pracy

Umiejętność analitycznego myślenia,

Umiejętność pracy w zespole

Cechy charakteru takie jak skrupulatność i dokładność

Oferujemy

Wynagrodzenie 5000 zł brutto miesięcznie / 160 h miesięcznie po stawce 31,25 zł/h.

System premiowy

Wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem umiejętności

Możliwość szkoleń na koszt firmy:  m.in. kursy SKwP ( I Stopień – Kurs na Kandydatów na Księgowego)

Wewnętrzne szkolenia startowe z linii Insert Nexo ( Rachmistrz Nexo Pro, Rewizor Nexo Pro, Gratyfikant NExo Pro) oraz Płatnik.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916864585