2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Osła
Dodane 18 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji - STEICO, Osła, gm. Gromadka

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STEICO - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych

Obecnie do naszego nowego zakładu w miejscowości Osła w gminie Gromadka poszukujemy:

MISTRZA PRODUKCJI - stanowisko docelowe, po wcześniejszym wdrożeniu na stanowisku: Operator maszyn

ZADANIA:

• Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej,

• Nadzorowanie i egzekwowanie pełnego i właściwego wykorzystania czasu pracy przez podległych pracowników,

• Bieżąca kontrola jakości produktu, parametrów technologicznych i nastaw maszyn i urządzeń,

• Szkolenie pracowników nowozatrudnionych na stanowiskach pracy w zakresie BHP i p.poż zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Prowadzenia kart ewidencyjnych szkolenia na stanowiskach pracy,

• Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.

• Zatwierdzanie wniosków urlopowych podległych pracowników,

• Raportowanie pracy zmiany,

• Informowanie pracowników o stawianych przed nimi zadaniach i o wynikach ich pracy.

OCZEKUJEMY:

• Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym,

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz obsługa komputera,

• Zaangażowanie i dokładność,

• Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,

• Dopłatę do dojazdów,

• Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Dołącz do nas! Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać poprzez OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 837578435