2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Trzebnica
Dodane 15 maja 2024

Miłocin Park zatrudni stróża/portiera nocnego

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obiekt hotelowo-konferencyjny niedaleko Trzebnicy zatrudni stróża/portiera nocnego.

Zakres obowiązków:

• dozór na terenie obiektu,

• kontrola wjeżdżających i wyjeżdżających aut,

• drobne praca porządkowe, fizyczne,

• wsparcie pracy recepcji w godzinach nocnych,

• pilnowanie porządku w częściach wspólnych obiektu,

• pomoc pracownikom innych działów obiektu.

Nasze wymagania:

• jesteś pracowity oraz rzetelne wykonujesz swoje obowiązki,

• jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym/nocnym,

• jesteś osoba dyspozycyjną i bez nałogów,

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

• zniżki pracownicze na korzystanie z noclegów i usług w naszym obiekcie,

• przyjazną atmosferę pracy i duże wsparcie ze strony przełożonych

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku,

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 906653084