2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dział HR
Dodane 06 maja 2024

MerService: Merchandiser mobilny - Kielce, Częstochowa | Praca

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

MerService to firma która ponad 10 lat wspiera Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne wiodące marki polskiego rynku. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Merchandisera mobilnego

Miejsce pracy: północna część województwa śląskiego, Kielce i okolice

Zakres obowiązków:

  • wykładanie towaru (napoje) oraz dbanie o jego prawidłową ekspozycję zgodnie z centralnymi ustaleniami

  • kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, stanu towarów na półkach jak i na magazynie

  • bieżąca współpraca z kierownikami i przedstawicielami handlowymi

  • raportowanie w aplikacji mobilnej po każdej wizycie

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • sprawność fizyczna, samodzielność oraz rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • książeczka Sanepidu lub chęć jej wyrobienia

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wynagrodzenie w kwocie 4500 zł brutto/msc

  • samochód i telefon służbowy

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • szkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych

  • możliwość stałej współpracy oraz rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 913715257