2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 20 kwietnia 2024

Meneger restauracji / Администратор ресторана

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dynamicznie rozwijająca się restauracja zlokalizowana w centrum miasta, poszukuje doświadczonego Managera Restauracji. Jeśli posiadasz umiejętności zarządcze, jesteś pasjonatem gastronomii i chcesz mieć realny wpływ na sukces naszego lokalu, to czekamy na Twoją aplikację!

Obowiązki:

  • Zarządzanie codzienną operacją restauracji, w tym nadzór nad personelem, finansami i jakością obsługi

  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie zespołu

  • Optymalizacja kosztów i zwiększanie rentowności

  • Współpraca z szefem kuchni w celu rozwijania menu

  • Opracowanie i implementacja strategii mających na celu zwiększenie sprzedaży

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowych

  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta i zarządzanie skargami

  • Dbanie o przestrzeganie standardów jakości i procedur bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w gastronomii z jakich minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Silnych umiejętności lidera i zarządzania zespołem

  • Znajomość branży gastronomicznej i trendów rynkowych

  • Umiejętności organizacyjne i zdolność do pracy w szybkim tempie

  • Elastyczność czasowa i gotowości do pracy w godzinach wieczornych i weekendowych

  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności budowania relacji z klientami

  • Znajomość języka polskiego na poziomie nie niżej B1 (warunek konieczny)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Możliwość pracy w zgranym zespole pełnym pasji do gastronomii

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Zniżki na posiłki i inne benefity pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV wraz ze zdjęciem.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 897044557