2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Podlaskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Białystok
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Przydworcowe
Dodane 03 czerwca 2024

Menedżer salonu kosmetycznego

Wynagrodzenie

4 242 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Przydworcowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

W związku z rozwojem marki zatrudnimy managera- sprzedawcę- kreatywna osobę, która uwielbia kontakt z ludźmi, umie organizować eventy, pozyskiwać klientów, ma własną inicjatywę, umie pracować samodzielnie i wie jak ustawiać reklamy. Stanowisko menadżera nie jest w godzinach od.. do.. to osoba, która odpowiada za całą organizację salonu.

Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy 3 tygodniowe szkolenie z zasad oraz z oferty salonu -(nie uczymy marketingu i tego co musisz umieć aplikując na to stanowisko), umowę o pracę po okresie próbnym, wynagrodzenie podstawa+ premia

Oczekujemy:

-wysokiej kultury osobistej

-doświadczenia na podobnym stanowisku

-znajomości branży beauty

-dyspozycyjności - praca do godziny 21 + weekendy.

-prawo jazdy

-kreatywności

-miłego usposobienia

-chęci rozwoju i uczenia się

Zakres obowiązków:

-obsługa klientów salonu

-praca recepcyjna

-dokumentacja

-obsługa SM

-reklama

-pozyskiwanie klientów

-akcje promocyjne salonu

-organizacja eventów i spotkań kobiecych

-nawiązywanie współpracy

-sprzedaż usług i produktów, itd.

Wynagrodzenie adekwatne do wyników i zaangażowania, startujesz od 3600 brutto, ale najlepszych pracowników nagradzamy. Jeśli chcesz pracować i zarabiać, zapraszamy do naszego zespołu, jeśli chcesz siedzieć, pić kawę i czekać na klienta, proszę nie aplikuj. Czekamy na najlepszych, chętnych do pracy i tworzenia ciekawych projektów.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Przydworcowe
ID: 705894926