2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Baranów
Dodane 10 maja 2024

Menedżer ds. sprzedaży

Lokalizacja

Baranów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Twój zakres obowiązków

·         utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

·         aktywne działania sprzedażowe, pozyskiwanie nowych kontrahentów

·         współtworzenie planów sprzedaży w zakresie obsługiwanych klientów

·         negocjowanie warunków handlowych i przygotowywanie ofert

·         odpowiedzialność za stany magazynowe wynikające z planowania sprzedaży do klientów własnych

·         nadzór nad płatnościami klientów i spływem należności

·         współpraca przy obsłudze reklamacji

·         monitorowanie, analizowanie i raportowanie działalności handlowej własnej i konkurencji

·         reprezentowanie firmy na zewnątrz (imprezy handlowe, targi, konferencje)

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w branży meblarskiej na rynku krajowym

·         Znajomość technik negocjacji i sprzedaży

·         Dobra samoorganizacja czasu pracy

·         Inicjatywa, samodzielność w działaniu

·         Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

·         Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·         Możliwość wdrażania własnych pomysłów i technik pracy

·         Wsparcie szkoleniowe – produktowe

·         Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Wysokie wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy

·         Przyjazne warunki pracy

·         Pracę w młodym, ambitnym zespole

Lokalizacja

Baranów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranów
ID: 904116373