2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Ostrołęka
Dodane 22 maja 2024

Menager Szkoły Językowej

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrołęka

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierownicza

Opis

Manager szkoły językowej

 Szkoła Języka Angielskiego

  •  mazowieckie

  • umowa zlecenie, kontrakt b2b

  • pełny etat, część etatu

  • menedżer

  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż kursów językowych, pozyskiwanie nowych oraz obsługę obecnych klientów.

  • Realizację wytyczonych kierunków rozwoju szkoły, w tym przygotowanie oferty kursów.

  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowo-marketingowych i finansowych szkoły. Podnoszenie efektywności sprzedaży oraz realizację wyznaczonych celów jakości nauczania oraz sprzedaży.

  • Przygotowanie i organizację promocji szkoły.

  • Organizację roku szkolnego, tworzenie grup i grafiku, bieżący kontakt z lektorami i uzgodnienie dostępnych dni i godzin, przydzielenie lektorów do grup, organizację testów poziomujących.

  • Bieżącą koordynację zajęć, informowanie o zastępstwach, zmianach w grafiku itp.

  • Aktualizację strony internetowej oraz fanpage Facebooka.

  • Organizację i planowanie egzaminów Cambridge.

  • Rekrutację oraz zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu.

  • Przygotowanie raportów, rozliczeń i dokumentów do księgowości.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu/administrowaniu placówką edukacyjną, szczególnie szkołą językową.

  • Umiejętności organizacyjnych.

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

  • Znajomości zagadnień w zakresie sprzedaży usług oraz obsługi klienta.

  • Samodzielności i decyzyjności.

  • Preferowane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku, w firmie promującej nowoczesną edukację.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

  • Atrakcyjny system bonusowy.

  • Przyjazną kulturę organizacyjną.

O nas

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, Business English, Matury i Egzaminu Ósmoklasisty. Część naszych kursów prowadzona jest wspólnie przez native speakera i lektora polskiego. Zajęcia odbywają się stacjonarnie, hybrydowo oraz online. Jesteśmy stabilnie rozwijającą się placówka edukacyjną, wdrażającą systematycznie nowe rozwiązania i technologie.

CV + foto oraz zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji prosimy przesłać na maila: kontakt.sjam2wp.pl

Przesyłając CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli:, ,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).’’

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 918482293