2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Bydgoszcz
Dodane 04 maja 2024

Menager/Kierownik Ds. sprzedaży OZE/Termomodernizacji

Wynagrodzenie

15 000 - 45 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Dołącz do Zespołu Oze Squad!

Jesteśmy firmą działającą w branży OZE, otwieramy drzwi do Twojej kariery w branży odnawialnych źródeł energii. Nasza firma to miejsce, w którym nie tylko zmieniasz świat, ale także siebie. Nasza misja polega na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które napędzają rozwój i umożliwiają zrównoważony wzrost.

Ambicja Oze Squad!

Naszą główną ambicją jest poprawa jakości życia klientów, którzy korzystają z rozwiązań OZE. Działając na rzecz odnawialnych źródeł energii, przyczyniamy się do ekologicznego i ekonomicznego dobrobytu naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że każdy realizowany przez Oze Squad projekt przyczynia się do poprawy jakości życia!

Oferta Oze Squad!

W ofercie Oze Squad znajdziesz:

  • Instalacje fotowoltaiczne oparte na falownikach sieciowych oraz hybrydach,

  • Pompy ciepła,

  • Klimatyzatory,

  • Magazyny energii,

  • Realizujemy umowy o prefinansowanie inwestycji  z programu czyste powietrze,

  • Zajmujemy się kompleksową termomodernizacją budynków jednorodzinnych,

  • Audyty energetyczne na potrzeby umów o prefinansowanie.

Dołącz do zespołu Oze Squad!

Aktualnie poszukujemy doświadczonych i kompetentnych dyrektorów oraz kierowników sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany poprawą jakości życia przyszłych klientów Oze Squad poprzez modernizację z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, oraz chcesz współpracować z nami, jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych zespołów sprzedażowych.

  • Kierowanie zespołami sprzedażowymi.

  • Wdrażanie nowych osób w proces sprzedaży w terenie.

  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych oraz utrwalających.

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz webinarów informacyjnych.

  • Przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.

  • Znajomość rynku energetycznego lub rynku odnawialnych źródeł energii.

  • Wysoki poziom umiejętności w zakresie sprzedaży, potwierdzony osiągnięciami.

  • Umiejętność zarządzania zespołem mobilnych doradców.

  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Zorientowanie na realizację celów oraz samodzielność.

Co oferujemy

  • Uczestnictwo w szkoleniach z zakresu sprzedaży, motywacji oraz rozwoju osobistego,

  • Programy motywacyjne,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość wpływu na kształtowanie procesów w organizacji.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oze Squad Fotowoltaika S.C. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję".

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916135135