2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Załęże
Dodane 22 maja 2024

Menadżer zespołu sprzedażowego

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieKadra kierownicza

Marzy Ci się kariera w kadrze zarządzającej, a w sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie ?

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś wojownikiem, który realizuje wyznaczone sobie cele, chciałbyś pracować w młodym i energicznym zespole – to nie pozostaje Ci nic innego jak kliknąć „aplikuj”.

Kaczmarski Group otwiera rekrutację na stanowisko menedżera zespołu sprzedażowego. Jesteśmy liderem w obszarach informacji gospodarczej, monitoringu i windykacji należności oraz finansowania przedsiębiorstw. W skład KG wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów - największa w Polsce platforma wymiany informacji gospodarczej.

Znajdziesz u nas :

  • Umowa o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.

  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Niezbędne narzędzia do pracy – laptop służbowy.

  • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie.

  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (podstawa+premia)

Twoje codzienne zadania :

  • Zapewnienie ustalonych standardów rozmowy z klientem, analizy i kontroli jakości poprzez odsłuchy rozmów.

  • Prowadzenie rekrutacji nowych pracowników we współpracy z działem HR.

  • Monitorowanie osiąganych przez zespół parametrów sprzedaży.

  • Rozwój umiejętności sprzedażowych pracowników poprzez prowadzenie warsztatów oraz spotkań indywidualnych.

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu w oparciu o analizę danych z dostępnych raportów.

  • Podejmowanie działań minimalizujących poziom rotacji i absencji w podległym zespole.

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na kampanie sprzedażowe do przełożonego.

Zapraszamy osoby, które :

  • Są zdeterminowane by osiągać wyznaczone cele.

  • Potrafią budować długotrwałe relacje z klientem.

  • Chcą rozwijać umiejętności swoje i swojego zespołu.

  • Team work to dla nich codzienność.

  • Cechuje kreatywność oraz samodzielność w działaniu.

Benefity :

  • Świadczenia abonamentowe dla pracowników (opieka medyczna, karta Multi Sport i ubezpieczenie)

  • Imprezy integracyjne

  • Owocowe wtorki

  • Strefa relaksu

W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, covid-19, a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy między innymi WOŚP oraz szlachetną paczkę.

A to wszystko doprawione fajną atmosferą !

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 791470249