2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Żyrardów
Dodane 08 maja 2024

MEGA: Pracownik obsługi. Lokal w Żyrardowie BURGER/KEBAB

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Lokal Carat Kebab / Meet & Fit w Żyrardowie zatrudni osobę do obsługi Gości w lokalu serwującym kebaby i burgery:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę

  • Szkolenia

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia do Gości i pracy

  • Zaangażowania

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości

  • Zarządzanie zamówieniami na wynos, dostawami, kurierami

  • Przyjmowanie zamówień z portali oraz telefonicznych

  • Dbanie o porządek w restauracji

  • Pomoc przy przygotowywaniu prostych dań: frytki, krążki cebulowe itp. dodatki,

  • Pomoc kucharzowi w pakowaniu dań na wynos

  • Sporządzanie raportów zmianowych

  • Przygotowywanie zamówień na towary spożywcze i opakowania

  • Rozliczania zmiany

Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość wraz z numerem telefonu

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 719810377