2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Polesie
Stadler Service Polska Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 13:30

Mechatronik / Mechanik / Serwisant

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz wiedzę i doświadczenie? Lubisz wyzwania? Szukasz pracy która stanie się Twoją pasją? Dołącz do nas bo ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania

  • ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Obowiązki

  • przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

  • wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)

  • obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw

  • nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie i usuwanie usterek

  • sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych

Oferujemy

  • oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę (możliwość współpracy na umowę zlecenie dla osób mniej dyspozycyjnych)

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • miesięczna premia regulaminowa

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • karta sportowa,

  • karta lunchowa,

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatek za prace w systemie równoważnym

  • przyjazną atmosferę pracy

Warunki

  • praca na jedną zmianę

  • praca w systemie równoważnym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 918704531