2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wysogotowo
Dodane 15 maja 2024

Mechanik/Zbrojarz samochodowy

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

POZNEX - jeden z najlepszych serwisów samochodowych na rynku Polskim, działający już ponad 8 lat!

Oferujemy kompleksowe usługi związane z obsługą i naprawą samochodów marki TESLA, wykorzystując nowoczesne technologie, aby nasza praca była maksymalnie efektywna, a świadczone usługi najwyższej jakości.

POZNEX specjalizuje się również w sprzedaży części do samochodów marki TESLA.

Mamy doskonałą reputację i tysiące zadowolonych klientów nie tylko z Polski, ale także z krajów Europy!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu:

MECHANIK/ZBROJARZ SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

- Rozbrajanie i zbrojenie samochodów do i po naprawie blacharskiej

- Drobne prace mechaniczne

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako Mechanik/Zbrojarz samochodowy

- Profesjonalizm

- Znajomość budowy samochodu

- Dobra organizacja pracy

- Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

- znajomość języka ukraińskiego/ rosyjskiego min. A1

Oferujemy:

- Umowa o pracę lub umowa zlecenie

- Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

- Niezbędne narzędzia do prawidłowego wykonywania zadań

- Bardzo dobry dojazd z Poznania (firma znajduję się obok przystanku autobusowego)

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 917967050