2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Rzakta
Wiktoria Naworska
Dodane Dzisiaj o 11:37

mechanik wózków widłowych

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzakta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy mechanika wózków widłowych do firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych w miejscowości Rzakta.

Praca na jedną zamianę 8 godzin dziennie, wolne weekendy, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji.

Lokalizacja: Rzakta powiat otwocki k. Mińska Mazowieckiego, Garwolina.

oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • pracę na jedną zmianę od pn.-pt.
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 6000 zł brutto
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczkicelowe itp.)

zadania

  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych (boczne, czołowe, specjalistyczne) i pozostałego sprzętu magazynowego
  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiazywanie problemów technicznych
  • optymalizacja kosztów, kreatywne poszukiwanie rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu
  • asysta przy badaniu UDT
  • wyjazdy do pobliskich zakładów firmowych (Klaudyn, Czosnów) w celu wykonania powyższych zadań

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnień UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
  • posiadania prawa jazdy kat.B
  • dyspozycyjności do wyjazdów na tereny pobliskich zakładów firmowych (do dyspozycji auto pulowe)Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzakta,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzakta
ID: 917341776