2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ścinawka Dolna
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 31 maja 2024

Mechanik (utrzymanie ruchu linii produkcyjnej)

Lokalizacja

Ścinawka Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zakładu w Ścinawce Dolnej osoby na stanowisko MECHANIKA.

Miejsce pracy: Ścinawka Dolna 86 (dolnośląskie)‎

Zakres zadań: ‎

• Bieżąca kontrola stanu technicznego nadzorowanych maszyn i urządzeń

• Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz prowadzenie ‎remontów maszyn i urządzeń ‎

• Zgłaszanie przełożonemu wszystkich usterek wykrytych w czasie ‎przeglądów i napraw.‎

• Usuwanie awarii i uszkodzeń maszyn i urządzeń

• Współpraca z innymi mechanikami oraz pracownikami linii produkcyjnej

• Współpraca w dostawcami części oraz usług serwisowych

• Dbałość o utrzymanie właściwego poziomu zapasów części i materiałów ‎eksploatacyjnych (np. oleje, smary)‎

Wymagania:‎

• Wykształcenie zawodowe (preferowane: mechanika, elektromechanika) ‎

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość mechaniki maszyn i urządzeń

• Mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne, itp.‎

Oferujemy: ‎

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie

• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie ‎oraz dofinansowanie do karty sportowej

• Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie online, w całości ‎opłacany przez pracodawcę

• Konkursy dla Pracowników oraz ich dzieci z wartościowymi nagrodami ‎rzeczowymi oraz finansowymi

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

• Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ścinawka Dolna,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ścinawka Dolna
ID: 918877938