2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Osiek
Dodane 15 maja 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Osiek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Cześć, jako reprezentant dużej firmy z zakresu doradztwa personalnego Trenkwalder & Partner (nr cert. 388), poszukuję pracowników od zaraz, na stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu

Praca w firmie mieszczącej się w miejscowości: Osiek ok. Olkusza

Zakres obowiązków:

  • instalacje elektryczne, automatyka,

  • usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych,

  • remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń,

  • wykonywanie czynności diagnostycznych,

  • kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne: technik elektryk,

  • uprawnienia SEP dla grupy 1 do 1kV,

  • uprawnienia SEP dla grupy powyżej 1kV – mile widziane,

  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest koniecznym warunkiem,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego 2D mile widziana,

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie.