2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Skoczów
Patrycja
Dodane 31 maja 2024

Mechanik/Ślusarz Utrzymania Ruchu- zatrudnienie bezpośrednie!

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę- bez żadnych pośredników?

Chcesz mieć wolne weekendy?

Zobacz co mamy do zaoferowania w Skoczowie na stanowisku:

MECHANIK/ŚLUSARZ UTRZYMANIA RUCHU

Zadania:

  • Obsługa narzędzi ślusarskich, pił, szlifierek;

  • Naprawa oprzyrządowania, części maszyn, detali.

Wymagamy jedynie:

  • Znajomości rysunku technicznego;

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bez żadnych pośredników;

  • Pracę w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku;

  • Wynagrodzenie - jest zależne od Twojego doświadczenia, chcemy poznać Twoje oczekiwania finansowe;

  • Premie: urlopowa, efektywnościowa;

  • Dodatek świąteczny;

  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki, integracje firmowe, świadczenia dla dzieci pracowników: impreza mikołajkowa, dofinansowanie „zielonej szkoły”, organizacja kolonii dla dzieci pracowników, możliwość uczestniczenia w wycieczkach wakacyjnych oraz weekendowych dla pracowników i ich rodzin.

  • Możesz zacząć pracę nawet od zaraz!

Rekrutujemy dla stabilnej firmy, w której możesz znaleźć dla siebie bezpieczne zatrudnienie na lata. Umowa o pracę jest nawiązywana bezpośrednio z Pracodawcą- my tylko umówimy Cię na spotkanie. Zadzwoń i umów się na rozmowę rekrutacyjną i obejrzenie stanowiska pracy z Kierownikiem Działu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 918972529