2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Iława
Dodane 09 maja 2024

Mechanik silników spalinowych

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka zajmująca się regeneracją silników wysokoprężnych, posiadająca długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie poszukuje osoby do pracy na stanowisku mechanik silników spalinowych.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie -umowę o pracę,

·        pracę jednozmianową

·        pięciodniowy tydzień pracy,

·        możliwość rozwoju,

·        szkolenia,

·        wsparcie doświadczonej załogi.

Zakres obowiązków

·        naprawa silników spalinowych,

Wymagania

·        wykształcenie techniczne - mechaniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        podstawowa wiedza w zakresie działania i regeneracji silników wysokoprężnych,

·        komunikatywność,

·        chęć podejmowania nowych wyzwań,

Pozostałe warunki zatrudnienia omawiamy podczas indywidualnej rozmowy z kandydatem..

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 917163713