2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 15 maja 2024

Mechanik/serwisant rowerowy poszukiwany

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep i serwis rowerowy ROVELOVE obecny na wrocławskim rynku od ponad 10 lat zatrudni mechanika/serwisanta rowerowego z doświadczeniem.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Szkolenia ułatwiające wdrożenie się do pracy,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach wykonywanej pracy,

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,

  • Premię miesięczną uzależnioną od obrotu w serwisie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiej ofercie sklepu,

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • Zniżki na nasze produkty,

Wymagania oraz Twój zakres obowiązków:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień serwisowych,

  • Umiejętność samodzielnej diagnozy oraz naprawy usterek,

  • Zaangażowanie w kontakcie z klientem w sprawach związanych z serwisem rowerów,

  •  Wykonywanie przeglądów,

  • Wymiana części i podzespołów,

  • Priorytetyzacja zadań,

  • Dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy,

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi,

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 810447873