2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 28 maja 2024

Mechanik / serwisant pojazdów

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy odpowiedzialnego, zaangażowanego, samodzielnego pracownika. Miejsce pracy - Grodzisk Mazowiecki.

Zakres obowiązków i wymagania:

  • naprawa pojazdów z silnikami przemysłowymi i samochodowymi: benzynowym (gazowym), diesel lub elektrycznym,

  • diagnozowanie usterek mechanicznych lub elektromechanicznych,

  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych czynności,

  • wymagane prawo jazdy kat. B,

  • w sezonie wyjazdy do awarii i przeglądów,

  • dbałość o powierzone maszyny - konserwacja, remonty, renowacja,

  • wykonywanie innych czynności zleconych w zależności od potrzeb w firmie, pomoc na dziale produkcyjnym.

Mile widziane i dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w naprawie samochodów, maszyn budowlanych lub rolniczych, wózków widłowych,

  • wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej,

  • umiejętności lakiernicze,

  • uprawnienia konserwatora wózków widłowych oraz uprawnienia elektryczne SEP,

  • uprawnienia operatora wózków jezdniowych.

Oferujemy i oczekujemy:

  • pracę w małej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • utrzymania porządku i czystości,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • po okresie próbnym 3 msc. - umowa o pracę,

  • praca w większości wymiaru w siedzibie firmy w godzinach 9-17,

  • chęci rozwoju w ciekawej, niszowej branży.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 839788467