2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sosnowiec
Dodane 13 maja 2024

Mechanik samochodowy- samochody dostawcze ciężarowe

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię mechanika samochodowego do napraw samochodów dostawczych i ciężarowych Nasza firma istnieje 15 lat . Posiadamy 25 samochodów ciężarowych

Wymagania:

  • doświadczenie

  • znajomość układu silnikowego, paliwowego, napędowego

  • podstawowa wiedza w zakresie elektryki samochodowej

Zakres obowiązków:

  • wymiana części/płynów eksploatacyjnych w pojazdach

  • umiejętność zdiagnozowania usterek mechanicznych/elektrycznych

  • regularne przeglądy mechaniczne w pojazdach

Praca od poniedziałku do piątku 9-18, sobota 10.00-14.00 ( godz pracy również do ustalenia)

Umowa o pracę, stawka dzienna 250 zł na rękę plus premia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 868058638