2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pyskowice
Dodane 30 maja 2024

Mechanik samochodowy - POLMARKUS Sp. z o.o. Pyskowice

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POLMARKUS sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą, która niezmiennie od 30 lat działa stabilnie dostarczając najlepszy w branży asortyment piekarniczy i cukierniczy. Pracując z nami masz pewność, że jesteś w zaufanej i sprawdzonej firmie.

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy,

  • przeprowadzanie diagnoz i ustalanie przyczyn powstania usterek,

  • wykonywanie zleconych napraw mechanicznych/elektrycznych,

  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu,

  • obsługa programów diagnostycznych,

  • kontrola jakości wykonanych prac,

  • dbałość o własne stanowisko pracy,

  • dbałość o porządek warsztatu i terenu podległego,

  • dbanie o czystość pojazdów należących do floty.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne,

  • doświadczenie w naprawie samochodów,

  • znajomość technologii napraw samochodów osobowych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,

  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki, eksploatacji pojazdów oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zdolność organizacji pracy,

  • rzetelność i punktualność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracując z nami otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet premiowy,

  • świadczenia świąteczne,

  • zniżki na produkty firmowe,

  • ubezpieczenie grupowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 918626662