2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódź
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bałuty
Dodane 05 maja 2024

Mechanik Samochodowy Łódź

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AUTOSERWIS zatrudni samodzielnego mechanika do warsztatu obsługującego pojazdy osobowe, dostawcze.

OPIS STANOWISKA:

  • weryfikacja usterek mechanicznych

  • naprawa i obsługa samochodów

  • dbanie o jakość i estetykę wykonywanych prac

  • dbanie o stan techniczny narzędzi i rządzeń

  • inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska

WYMAGANIA :

  • doświadczenie i wiedza w zakresie mechaniki samochodowej

  • dobra organizacja czasu pracy

  • zaangażowanie co do powierzonej pracy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji;

  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę;

  • stałe zatrudnienie na pełen etat / umowa o pracę

  • przyjemną atmosferę w pracy;

  • dobre warunki pracy

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

tel :57*******40

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 801039810