2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Targówek
Grupa PGD
Dodane 31 maja 2024

Mechanik Samochodowy KIA

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

KIA Eforia to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny Grupy PGD w Warszawie. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jesteśmy częścią Holding1.

Lokalizacja: Krasnobrodzka 5, Targówek, Warszawa

Numer bezpośrednio do Kierownika Serwisu Mateusza Gołaszewskiego: 66*******78

Twój zakres obowiązków:

Wykonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych marki KIA

Nasze wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodowego

Umiejętność obsługi komputera i z chęciami do rozwoju przy obsłudze testerów diagnostycznych

Chęć rozwoju w obszarze mechaniki

Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

Zostaniesz zatrudniony w oparciu o stabilną umowę o pracę

Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

Przejdziesz ścieżkę szkoleń importerskich

Będziesz pracował w doświadczonym, wspierającym się zespole, w nieustannie rozwijającej się firmie

Zapewnimy Ci opiekę medyczną w Luxmed (również dla Twoich najbliższych)

Możesz liczyć na zniżki na produkty i usługi w Holding1 (m.in. zakup czy wynajem auta)

Dofinansujemy Twoją aktywność fizyczną - dofinansowanie karty Benefit Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918942604