2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chorzów
TOYOTA CZAJKA
Dodane 10 maja 2024

Mechanik samochodowy Express Service Toyota Chorzów

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Auto-Czajka Sp. z o. o. to autoryzowany dealer Toyoty z wieloletnim doświadczeniem na rynku.  Zapraszamy do salonów Toyoty, zlokalizowanych w Bytomiu i Chorzowie. Obok salonów funkcjonują nowocześnie wyposażone stacje obsługi pojazdów oraz serwisy naprawcze. Wszystko po to, aby zapewnić kompleksową obsługę obecnych i przyszłym właścicielom aut Toyoty.

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się stacjonarnie, w siedzibie firmy z Kierownikiem Serwisu.

Praca na stanowisku mechanika w autoryzowanym serwisie mechanicznym Toyoty polega na diagnozowaniu, naprawianiu i konserwacji pojazdów marki Toyota zgodnie z wytycznymi producenta oraz standardami serwisowymi. Obowiązki obejmują wykonywanie przeglądów technicznych, naprawy mechaniczne, wymianę części, ustawianie i konserwację podzespołów, a także przeprowadzanie testów sprawnościowych i regulacji. Istotną częścią pracy jest również obsługa klienta, udzielanie porad technicznych oraz wyjaśnianie diagnoz i propozycji napraw. Wymaga się także dokładności, skrupulatności oraz umiejętności szybkiego rozpoznawania i rozwiązywania problemów technicznych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów zgodnie ze standardami marki Toyota

  • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa

  • prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu

  • współpraca z Doradcami Serwisowymi

  • udział w obowiązkowych szkoleniach, webinarach i cyklu certyfikacyjnym Mechanika Toyoty

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika/Diagnosty Samochodowego

  • umiejętność diagnozowania usterek

  • znajomość programów diagnostycznych

  • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • doświadczenie pracy w serwisie Toyoty lub ASO innych marek będzie dodatkowym atutem

  • udział w obowiązkowych programach szkoleniowych Toyoty

Ogerujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy i system szkoleń

  • Pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Organizujemy imprezy integracyjne dla Pracowników

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • udział w programie Toyota Family

CV prosimy kierować za pośrednictwem OLX.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji.

Administratorem danych osobowych przesłanych w aplikacjach na ogłoszenie jest Czajka-Auto sp. z o.o. z siedzibą 41-902 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 66D. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów w przesłanym CV. Celem przetwarzania jest prowadzenie przez administratora bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników, a także przesyłanie korespondencji. Dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym. Dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody. Osoba biorąca udział w rekrutacji ma prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, prawo do żądania od administratora: dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych aplikacjach (podaniach) o pracę klauzuli o treści jak poniżej oraz opatrzenie jej datą i podpisem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czajka-Auto sp. z o.o., z siedzibą 41-902 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 66D, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv), w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników. Wiem, że: • administratorem moich danych osobowych jest Czajka-Auto sp. z o.o. z siedzibą 41-902 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 66D, • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, • celem przetwarzania jest prowadzenie przez administratora bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników, a także przesyłanie korespondencji, • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym, • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody, • mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, prawo do żądania od administratora: dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, • podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji • pytania i uwagi dotyczące przetwarzania danych prosimy kierować na adres mailowy rodo[małpa]toyota-bytom.pl lub pocztą na adres firmy: Czajka-Auto Sp. z o.o., ul. Strzelców Bytomskich 66d, 41-902 Bytom

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 908888937