2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dębiec
Dodane 01 czerwca 2024

Mechanik samochodowy / Elektryk Elektromechanik Poznań

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

A!W Forged to Autoryzowany Dealer DODGE, RAM oraz serwis DODGE , RAM i CHRYSLER oraz profesjonalny wielomarkowy serwis mechaniki samochodowej.

Nasz serwis znajduje się w Poznaniu przy ul. Nizinnej 21 w przestronnym salonie z rozbudowanym, nowoczesnym parkiem maszynowym i czternastoma w pełni niezależnymi stanowiskami pracy.

Więcej informacji o nas jest dostępnych na www.awforged.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy / Elektromechanik

Miejsce pracy: Poznań

 Zakres obowiązków:

Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów samochodowych oraz wykonywanie czynności eksploatacyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach mechanicznych i elektrycznych

 Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna i teoretyczna wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

  • samodzielność w diagnozowaniu oraz naprawie pojazdów

  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie;

  • pracę w zespole z wykfalifikowanymi mechanikami.

  • atrakcyjny, motywujący system wynagrodzeń;

  • profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • benefity Sportowe Multisport

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 863882079