2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ochota
Marcin
Dodane 31 maja 2024

mechanik samochodowy, elektromechanik, serwisant, pracownik serwisu

Wynagrodzenie

12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Gramy fair play. Ty też? To dołącz do naszego zespołu!

Dźwigi i Podnośniki to ponad 30 lat tradycji w branży usług dźwigowych. Z pasją podnosimy prawie wszystko. Jesteśmy liderem w wynajmie mobilnych żurawi wieżowych.

Codziennie pomagamy naszym klientom w transporcie pionowym materiałów i urządzeń dbając o terminowość i profesjonalną obsługę. Nasz zaangażowany zespół nie boi się wyzwań i znajduje rozwiązania w każdej sytuacji.

Dynamicznie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół by zapewnić i utrzymywać najwyższą jakość usług. Dlatego właśnie szukamy najlepszych kandydatów do naszego zespołu.

Poszukujemy: PRACOWNIK SERWISU / MECHANIK SAMOCHODOWY ORAZ MASZYN BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Warszawa (Włochy)

Zajmujemy się wynajmem żurawi oraz podnośników. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy do naszego zespołu osoby które chcą rozwijać swoje umiejętności razem z nami. Zapraszamy do rekrutacji osoby mające chęć zdobywać doświadczenie przy  identyfikowaniu awarii i przyczyn ich powstawania.

Jeżeli jesteś osobą bez doświadczenia, ale chcesz się uczyć także zapraszamy do rekrutacji.

Zadania:

·        Naprawa i konserwacja maszyn: samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz żurawi samojezdnych, mobilnych żurawi wieżowych, podnośników koszowych,

·        Raportowanie dokonanych napraw,

·        Przyjmowanie maszyn do serwisu, ocenianie stanu technicznego,

·        Sprawdzanie i weryfikacja zgłoszonych usterek,

·        Proste naprawy, okresowe przeglądy olejowe,

·        Okresowe smarowanie.

Nasze oczekiwania:

  • ukończona szkoła zawodowa kierunek elektryczny / mechaniczny,

  • chęć do nauki i poznawania budowy żurawi samojezdnych, mobilnych żurawi wieżowych, podnośników koszowych,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn,

  • podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami,

  • dodatkowym atutem będą umiejętność spawalnicze,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (godziny pracy firmy 6-18) oraz delegacji

  • prawo jazdy minimum kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inna forma,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu w strukturach firmy),

  • Wynagrodzenie stałe i premię oraz płatne nadgodziny,

  • Pakiet opieka medyczna w PZU Zdrowie Medium/Medium Plus,

  • Pakiet ubezpieczenia grupowego w PZU,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918962702