2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białołęka
DECAR
Dodane 07 maja 2024

Mechanik Samochodowy - DECAR

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

DECAR – Koncesjoner RENAULT I DACIA

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Nasza historia sięga lat 70-tych, w tym okresie funkcjonowaliśmy jako autoryzowany przedstawiciel marki Volkswagen. W późniejszych latach, jako jedyni w Warszawie, posiadaliśmy autoryzowany salon marki SKODA.

Bogate doświadczenie oraz doskonale przeszkolona, wykwalifikowana kadra sprawiają, iż posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym w Warszawie. Zatrudniani przez nas pracownicy, uczestniczą w cyklicznych szkoleniach zawodowych, uzyskując niezbędne w tej branży certyfikaty.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
  • Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac
  • Wykonywanie usług z zakresu mechaniki pojazdowej
  • Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji
  • Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika zmiany
  • Współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów samochodowych
  • Min. 1 rok doświadczenia w zakresie techniki samochodowej w serwisie w branży samochodowej.
  • Biegła znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych, w zakresie elektryki i mechaniki.
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. DECAR Sp. z o.o. ul. Modlińska 154 B, 03-170 Warszawa na potrzeby niezbędne do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DECAR Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia w przyszłości przez DECAR Sp. z o.o. rekrutacji na to samo i/lub inne stanowiska, niż to na które aplikuję obecnie. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.”

KLAUZULA INFOMACYJNA:

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest DECAR Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 154B, numer telefonu: 225198990, formularz kontaktowy na stronie www.renault.decar.pl/rodo (dalej: „Administrator").

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu:

1) przeprowadzania aktualnego procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. „b” RODO tj. niezbędności do podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy; a w zakresie, w jakim dane osobowe przekazane przez Państwa dobrowolnie i z własnej inicjatywy podczas takiego procesu rekrutacji będą wykraczały poza te wynikające z art. 22[1] kodeksu pracy - na podstawie przesłanki z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, czyli Państwa zgody wyrażonej w sposób pośredni poprzez podanie tych danych dobrowolnie i z własnej inicjatywy;

2) prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji, na podstawie przesłanki z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, czyli Państwa dobrowolnej zgody;

3) dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami wynikającymi z procesu rekrutacji, w którym wzięliście Państwo udział – na podstawie przesłanki z art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO czyli uzasadnionego interesu Administratora opisanego powyżej.

Dane osobowe będą przekazywane przez Administratora kancelariom prawnym obsługującym Administratora oraz podmiotom publicznym, jeśli obowiązek takiego przekazania wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Państwa dane będą przechowywane:

1) w celu przeprowadzania aktualnego procesu rekrutacji – przez czas jego trwania; a w zakresie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody - do czasu jej wycofania, ale nie dłużej niż do czasu zakończenia rekrutacji;

2) w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji - do czasu cofnięcia przez Państwa zgody, przy czym nie dłużej, niż przez okres, w którym Administrator będzie posiadał w swojej strukturze stanowiska, na które Administrator uzna, że z uwagi na informacje zawarte w Państwa dokumentach rekrutacyjnych, będziecie Państwo mogli brać udział w procesie rekrutacji;

3) w celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami wynikającymi z procesu rekrutacji – do czasu upływu okresu przedawnienia roszczeń; a w razie wszczęcia postępowania z takiego roszczenia – po prawomocnym zakończeniu postępowania.

Informujemy jednocześnie, że przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora:

1) dostępu do danych osobowych,

2) sprostowania danych osobowych,

3) usunięcia danych osobowych,

4) ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

5) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,

6) prawo do przenoszenia danych osobowych,

7) prawo do cofnięcia zgody – w przypadku przetwarzania Państwa danych na podstawie przesłanki zgody,

8) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Prawa wymienione w punktach 1-7 powyżej można zrealizować po przez formularz kontaktowy na stronie www.renault.decar.pl/rodo

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w zakresie danych wynikających z art. 22[1] kodeksu pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 544453980