2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 01 maja 2024

Mechanik samochodowy aut elektrycznych z USA - Tilburg

Wynagrodzenie

68 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy pracowników serwisu aut / mechaników do naszego klienta w Tilburgu.

Jest to wiodący producent samochodów elektrycznych z USA.

·         wymagany język angielski oraz doświadczenie

zadania:

• będziesz przeprowadzać naprawy i konserwację wszystkich typów pojazdów elektrycznych

• ufamy, że dokładnie sprawdzisz nasze pojazdy przed zwrotem i przed dostawą

• cenimy wiedzę naszych techników, a każda osoba odgrywa integralną rolę w warsztacie i szerszym zespole. Masz uprawnienia do sugerowania i wdrażania zmian, które pomogą ulepszyć nasze procesy i naprawdę coś zmienić

Oferujemy:

• Dynamiczne i szybko zmieniające się środowisko, w którym włączenie, uczenie się i współpraca są kluczem do sukcesu

• Szansa pracy z innowacyjną technologią, zaawansowanymi narzędziami i oprogramowaniem

• Ciągłe szkolenia i rozwój, które pomogą Ci rozwijać umiejętności i karierę

• Bezpieczne, czyste i przyjemne środowisko pracy

-wynagrodzenie 16 € brutto / godzina

 Praca odbywa sie w dwoch zmianach

Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!

Czekamy na Twoje CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 907774151