2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Marki
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy / Автомеханик

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oferta Pracy: Mechanik Samochodowy w Naszym Warsztacie!

Cześć, Mistrzu Samochodowy!

My, zespół "O! WARSZTAT", szukamy naszego kolejnego magika technicznych problemów i czarodzieja spod maski! Jeśli kochasz świat samochodów, wiesz, jak przywrócić oddech silnikowi i jesteś gotów rozwiązywać techniczne zagadki każdego dnia, to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Twoje Obowiązki:

  • Diagnostyka i naprawa samochodów różnych marek.

  • Techniczne utrzymanie i "leczenie" pojazdów.

  • Zrozumienie elektroniki i mechaniki.

Twoje Supermoce:

  • Doświadczenie w warsztacie samochodowym od co najmniej 3 lat.

  • Znajomość najnowszych trendów w branży motoryzacyjnej.

  • Umiejętność obsługi sprzętu diagnostycznego.

  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

Co Ci Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę i zespół zgranych pasjonatów.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie za dobrą pracę.

  • Nowoczesne wyposażenie i profesjonalne miejsce pracy.

  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.

Jak Do Nas Dołączyć: Jeśli jesteś gotów na nowe przygody w świecie mechaniki samochodowej, prześlij swoje CV na adres [e-mail] w ogloszeniu lub zadzwoń pod numer +48**********77

Dodatkowe Informacje: Chodźmy razem tworzyć historię sukcesu "O! WARSZTAT"! Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy dzień to nowe wyzwanie i szansa na uczynienie świata lepszym na czterech kółkach!

Привет, мастер автомобильного дела!

Мы, команда "O! WARSZTAT", ищем нашего следующего волшебника технических проблем и волшебника из-под капота! Если вы любите мир автомобилей, знаете, как вернуть дыхание двигателю и готовы разгадывать технические загадки каждый день, то это объявление для вас!

Ваши обязанности:

Диагностика и ремонт автомобилей разных марок.

Техническое обслуживание и "лечение" транспортных средств.

Понимание электроники и механики.

Ваши суперспособности:

Опыт работы в автосервисе не менее 3 лет.

Знание последних тенденций в автомобильной отрасли.

Умение обращаться с диагностическим оборудованием.

Ответственность и внимание к деталям.

Что мы предлагаем:

Дружелюбную атмосферу и команду единомышленников.

Конкурентоспособную заработную плату и премии за хорошую работу.

Современное оборудование и профессиональное рабочее место.

Возможности для обучения и профессионального развития.

Как присоединиться к нам: Если вы готовы к новым приключениям в мире автомеханики, отправьте свое резюме на адрес [e-mail] в объявлении или позвоните по номеру +48**********77.

Дополнительная информация: Давайте вместе создавать историю успеха "O! WARSZTAT"! Присоединяйтесь к нашей команде, где каждый день - это новое испытание и шанс сделать мир лучше на четырех колесах!

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 901515725