2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stalowa Wola
Dodane 13 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Salon samochodowy Toyoty poszukuje: MECHANIKA.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie systemów elektrycznych / elektronicznych /pneumatycznych lub hydraulicznych

  • Współpraca z kierownikiem serwisu celem realizacji bieżących zadań przy ustalonym standardzie pracy

  • Prace warsztatowe na terenie zakładu (przeglądy techniczne urządzeń, naprawa)

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Profesjonalne szkolenia

·         Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

·         Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 881176908