2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Skierniewice
Dodane 15 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA OD ZARAZ

Zatrudnimy mechanika samochodowego aut osobowych z doświadczeniem - 1 zmiana.

Zadania:

- Serwis i bieżące naprawy aut;

- Diagnostyka usterek;

- Obsługa urządzeń warsztatowych.

Wymagania:

- Znajomość zagadnień motoryzacyjnych;

- Wykształcenia minimum zawodowe mechaniczne;

- Pracowitość, samodzielność, zaangażowanie;

- Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę;

- Stałe zarobki niezależne od wyrobionych zleceń;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom;

- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszą technologią na specjalistycznym sprzęcie;

- Przyjazna atmosfera pracy;

- Praca w młodym zespole;

- Zniżki pracownicze na części samochodowe i naprawę prywatnego auta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 759657449