2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chobienice
Dodane 15 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Chobienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Diagnostyka, naprawa i konserwacja pojazdów (samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe)

  • Wykonywanie napraw w warsztacie

  • Współpraca z dostawcami części zamiennych i serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość budowy i działania pojazdów samochodowych

  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek

  • Znajomość podstaw elektromechaniki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie: Umowa o pracę zapewniająca stabilność zatrudnienia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjna płaca adekwatna do doświadczenia i umiejętności.

  • Premie i dodatki: System premiowy za zaangażowanie i wyniki w pracy.

  • Przyjazna atmosfera: Praca w małym, zgranym zespole.

  • Wyposażenie: Dostęp do nowoczesnych narzędzi i sprzętu.

Lokalizacja

Chobienice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chobienice
ID: 918417640