2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kolonia Warszawska
Jarper Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Mechanik samochodów ciężarowych/Pomocnik

Lokalizacja

Kolonia Warszawska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma JARPER Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1993 roku w zakresie wywozu nieczystości stałych i płynnych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącą się uznaniem i zaufaniem kontrahentów.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, zatrudnimy osobę na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych:

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka komputerowa i naprawa pojazdów ciężarowych oraz maszyn,

  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji pojazdów i maszyn,

  • dbałość i odpowiedzialność za powierzony sprzęt,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość z zakresu mechaniki,

  • punktualność i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,

  • prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość zakwaterowania,

  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie,

  • zatrudnienie w firmie z 30 letnim stażem,

  • gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Kolonia Warszawska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kolonia Warszawska
ID: 857362080