2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Glinna
Dodane 14 maja 2024

Mechanik samochodów ciężarowych oraz maszyn bud

Lokalizacja

Glinna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski

Mechanik samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Szczecin Tama Pomorzańska

Opis stanowiska:

  • Naprawy oraz konserwacje samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomości zagadnień technicznych z zakresu mechaniki samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

  • możliwość zakwaterowania

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Usługi Transportowo-Budowlane Bernard Baranowski z siedzibą w: Glinna 4a, 74-106 stare Czarnowo (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail w ogłoszeniu

Lokalizacja

Glinna,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Glinna
ID: 635879776