2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Kraśnik
Dodane 06 czerwca 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Logistyka Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Kraśnik

 Twój zakres obowiązków:

·          konserwacja, obsługa techniczna i naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach  ciężarowych

·          ustalanie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu

·          usuwanie usterek

·          wymiana płynów eksploatacyjnych

·          kontrola wykonanych napraw przy pomocy urządzeń pomiarowych

·          wymiana części oraz zużytych materiałów

 Nasze wymagania:

·          wykształcenie zawodowe

·          doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego

·          prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

·          stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·          atrakcyjne wynagrodzenie

·          niezbędne narzędzia pracy

·          dofinansowanie do kart MultiSport

·          zniżki na produkty

·          nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·          możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·          cykliczne konkursy z nagrodami

·          możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 895090574