2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opatówek
Dodane 14 maja 2024

Mechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja

Opatówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Skończyłeś szkołę o profilu samochodowym lub pokrewnym? Interesujesz się mechaniką samochodową? Dołącz do naszego zespołu!

Auto Grupa Lis – Salon Ford Opatówek, firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko Mechanika samochodowego.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy

  • ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów;

  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;

  • organizowanie stanowiska pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU,

  • opieka medyczna PZU

Oczekujemy:

  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Chęci do dalszej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe

  • Prawo jazdy kat. B

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV lub złożenia osobiście w siedzibie firmy w Opatówku ul. Rogatka 20C wraz z następującą klauzulą:

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGL sp. j. w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko elektromechanik. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że:

1. Administratorem danych jest Auto Grupa Lis Spółka Jawna ,

numer NIP: 6182150144, numer REGON: 362992484, ul. Rogatka 20C, 62-860 Opatówek,

2. Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy dla celów rekrutacyjnych, a w przypadku zawarcia umowy o pracę przez okres właściwy dla przechowywania akt osobowych.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści podanych przeze mnie danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, a w zakresie wynikającym z przepisów - prawo do usunięcia, jak również prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji w celu zatrudnienia. 6. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, w takiej samej formie jak jej wyrażenie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Opatówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatówek
ID: 890230107