2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stawiguda
Dodane 23 maja 2024

Mechanik pojazdów osobowych lub ciężarowych -ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Lokalizacja

Stawiguda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Stawiguda

Z Olsztyna dojazd autem firmowym

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Mechanik pojazdów osobowych lub ciężarowych

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie napraw mechanicznych pojazdów osobowych lub ciężarowych

  • mile widziane prawo jazdy B, C lub C+E

  • Dbanie o jakość realizowanych usług serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki samochodowej

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Stałą i ciekawą pracę w firmie z prawie 30-letnim stażem

  • Stały rozwój zawodowy

  • praca od pn-pt 8-16 , niektóre weekendy na zasadzie "bycia w gotowości"

  • profesjonalnie wyposażony serwis i zaplecze socjalne

  • spotkania integracyjne w firmie na dobrą i miłą współpracę

Lokalizacja

Stawiguda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
ID: 863480107