2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kielce
Dodane 20 maja 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma transportowa z Kielc zatrudni mechanika pojazdów ciężarowych do obsługi własnej floty.

Na stanie znajdują się ciągniki siodłowe, naczepy i auta dostawcze.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • bieżąca diagnostyka silnika, układu napędowego

  • wymiana elementów/płynów eksploatacyjnych

  • drobne naprawy lakierniczo-blacharskie

  • spawanie, szlifowanie elementów stalowych i aluminiowych

    Poszukujemy osoby doświadczone.

    Praca od poniedziałku do piątku 8-16, sobota 10-14

Wynagrodzenie 5000 zł netto.

Więcej informacji pod numerem telefonu 8.8.1-7.7.8-8.5.1

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 808730524