2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Murowana Goślina
Dodane 19 kwietnia 2024

Mechanik/operator maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

6 800 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą, która od 15 lat zajmuje produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: mechanik, który będzie wsparciem w utrzymaniu produkcji.

Jeśli pracujesz przy produkcji, znasz się na podstawowej obsłudze maszyn, lubisz mechanikę. To może być oferta dla Ciebie.

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem pracownika będzie:

  • naprawy oraz serwis wtryskarek i urządzeń peryferyjnych występujących na produkcji detali z tworzyw sztucznych

  • naprawy oraz serwis innych maszyn występujących w firmie

  • obsługa wtryskarek do produkcji detali z tworzyw sztucznych

  • wzrokowa kontrola jakości wytwarzanych detali z tworzyw sztucznych

  • obsługa bieżących zleceń (przygotowywanie półproduktów/produktów i/lub pakowanie produktów)

  • wsparcie w logistyce wysyłki produktów do klientów

Wśród kandydatów będziemy zwracać uwagę na następujące kompetencje:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn (mile widziane wtryskarki do tworzyw sztucznych)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn

  • znajomość zagadnień z dziedziny automatyki

  • umiejętność szukania rozwiązań

  • motywacja do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

  • umiejętność pracy z zespołem, otwartość, komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i remontu urządzeń,

  • uprawnienia na wózek widłowy.

Jesteśmy stabilną, rozwijającą się firmą. Zależy nam na budowaniu zgranego i zaufanego zespołu, nastawionego na dbanie o dobro fiirmy, rozwój oraz chęć długoterminowej współpracy. Szanujemy i cenimy pracowników wnoszących do firmy nowe pomysły i rozwiązania.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • szkolenia z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • uczciwe, regularne wynagrodzenie

  • prace w małym i zgranym zespole

  • umowę o pracę

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 681340845