2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 11 maja 2024

Mechanik/Monter przemysłowy w branży automotive

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

DURID Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w wykonywaniu i uruchamianiu systemów transportu technologicznego dla branży motoryzacyjnej oraz w kompleksowym montażu konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych, także w innych gałęziach przemysłu.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje doskonaląc wiedzę z zakresu najnowocześniejszych technologii, by dostarczyć Klientom najbardziej efektywnych rozwiązań.

Naszym Klientom gwarantujemy elastyczność we współpracy, terminowość realizacji, wysoką kulturę organizacji pracy oraz niezawodny serwis.

Dla naszego klienta szukamy osób z zacięciem technicznym oraz umiejętnością czytania rysunku technicznego do montażu linii produkcyjnych . Jeśli cenisz sobie wyzwania i poszukujesz możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży automotive, to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Montaż, naprawa, regulacja i konserwacja - to wszystko Cię czeka, jeśli złożysz aplikację na stanowisko: Monter przemysłowy w branży automotive.

Twój zakres obowiązków

·         montaż stanowisk z robotami przemysłowymi na podstawie rysunku technicznego

·         montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp.

·         wiercenie i gwintowanie w stali, skręcanie i składanie elementów metalowych

·         udział w uruchamianiu stanowisk z robotami przemysłowymi

·         serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń

·         realizacja bieżących zadań produkcyjnych powierzonych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi warsztatowych

  • zdolności manualne

  • samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację

  • gotowości do pracy zmianowej

  • znajomość konstrukcji maszyn

  • zdolność do wykonywania pracy na wysokościach

  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie

  • gotowość do pracy za granicą

  • prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość standardów branży automotive

  • uprawnienia na wózki widłowe, podnośniki, uprawnienie SEP, spawalnicze, CNC,

  • znajomość działania: PLC, sterowania elektrycznego, aparatury kontrolno-pomiarowej, pneumatyki.

  • znajomość języka niemieckiego/ angielskiego/ hiszpańskiego

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • praca standardowo w systemie 3/1, możliwość negocjacji indywidualnych rotacji

  • zapewniamy przejazdy/przeloty na miejsce projektu, nocleg, ubrania robocze oraz narzędzia

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość odbywania kursów podnoszących kwalifikacje w ramach umowy z firmą

  • możliwość rozwoju w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 860709542