2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Knurów
Dodane 27 maja 2024

MECHANIK MASZYN (utrzymanie ruchu)

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

KOGO SZUKAMY?

Jeśli znasz się na budowie maszyn i min. przez 1 rok pracowałeś przy ich naprawach (najlepiej w firmie produkcyjnej), potrafisz czytać rysunek techniczny, posługujesz się sprawnie podstawowymi narzędziami, jeśli w ramach hobby reperujesz, naprawiasz np. samochody, motocykle, a może dodatkowo potrafisz frezować lub toczyć drobne elementy:), to może właśnie Ciebie szukamy!!!

Wdrożymy Cię na stanowisko Mechanika i staniesz się częścią zgranego zespołu Specjalistów (mechanicy, elektrycy, elektrycy-automatycy)

Twoje główne obowiązki:

  • wykonywanie napraw, konserwacji i cyklicznych  przeglądów  maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • codzienny przegląd stanu technicznego urządzeń pomocniczych typu: sprężarki, układy wody technologicznej, dmuchawy, wentylatory

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji zamówień związanych z serwisem, przeglądami i zakupem urządzeń dopuszczonych do produkcji

  • wykonywanie przeglądów budynków i infrastruktury magazynowej

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne: mechanik, elektromechanik lub pokrewne

  • doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn lub pokrewnym w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w obsłudze, regulacji i przezbrajaniu maszyn produkcyjnych

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat.B

  • komunikatywność

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (31 lat)

  • praca w systemie zmianowym bez godzin nocnych: 6.00-14.00 / 14.00-22.00

  • System benefitów pracowniczych:

  • premie - karty przedpłacone na święta

  • dofinansowanie do wczasów

  • dofinansowanie kolonii dla dzieci

  • dofinansowanie karty Multisport

  • opłacona przez Pracodawcę platforma Multilife m.in.: badania laboratoryjne, dostęp online do internisty, psychologa, dietetyka, trenera personalnego, nauka języków obcych, e-booki

  • dostęp do Kawiarni pracowniczej (pyszna kawa, herbata, owoce, kanapki, ciasto:-)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 861629069