2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ujazd
Dodane 10 maja 2024

Mechanik maszyn rolniczych (Ujazd)

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma AGROSKŁAD z 35-letnim stażem na rynku zatrudni mechanika ciągników i maszyn rolniczych (oddział Łowicz)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę na pełny etat

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika

  • umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu

Opis stanowiska:

  • diagnostyka – naprawa ciągnika (układów elektrycznych, podzespołów elektronicznych) i maszyn rolniczych zgodnie z rozpisaną procedurą dla poszczególnych maszyn

  • prowadzenie bieżących napraw ciągników i maszyn rolniczych

  • wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych

  • wynagrodzenie do 12 tys. zł brutto

Szczegółowe informacje o ofercie:  513 096 719

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji i udziału w procesie rekrutacji.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na www.agrosklad.com.pl/rodo-agrosklad/

Lokalizacja

Ujazd,

Łódzkie

Łódzkie, Ujazd
ID: 917335991