2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bogdaniec
Dodane 16 maja 2024

Mechanik maszyn i urządzeń komunalnych

Lokalizacja

Bogdaniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Centrum Sprzętu Komunalnego HSTC Sp. z o.o. z Motylewa - gmina Bogdaniec poszukuje mechanika pojazdów komunalnych.

Zakres obowiązków:

  • naprawy maszyn komunalnych: zamiatarki, pługi, piaskarki, wozy asenizacyjne itp.

  • zamówienie i wymiana części zgodnie z katalogami części i wymaganiami producentów.

  • serwis maszyn u klientów na terenie Polski.

  • diagnostyka i weryfikacja usterek technicznych.

  • obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych,

  • mycie i czyszczenie części, podzespołów oraz maszyn.

  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • wykształcenie kierunkowe,

  • wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów.

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz katalogów części.

  • prawo jazdy kategorii B,

  • wysoka samoorganizacja i motywacja.

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy.

    Poszukujemy również osoby do przyuczenia.

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • specjalistyczne szkolenie w zakresie budowy i napraw maszyn komunalnych.

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • ciekawa praca pełna wyzwań.

  • dostęp do niezbędnych narzędzia pracy.

  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanych umiejętności - od 5500zł brutto

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Bogdaniec,

Lubuskie

Lubuskie, Bogdaniec
ID: 743303431