2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wielogóra
Dodane 10 maja 2024

Mechanik maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Wielogóra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

·      wykształcenie kierunkowe,

·      umiejętność pracy w zespole,

·      zaangażowanie w powierzony zakres obowiązków,

·      chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia oraz nowych umiejętności.

Zakres obowiązków:

·         przeprowadzanie przeglądów i bieżącej obsługi technicznej maszyn i urządzeń w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Radomiu,

·         uczestnictwo w procesach obsługi technicznej i usuwania awarii maszyn i urządzeń,

·         zapewnienie sprawności i prawidłowego działania maszyn i urządzeń na liniach segregacji i kompostowania odpadów, celem zapewnienia ich ciągłości pracy

·         weryfikacja prawidłowości napraw maszyn i urządzeń w przypadku ich dokonywania przez firmy zewnętrzne.

Od kandydatów oczekujemy:

·      gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,

·      odpowiedzialności, samodzielności w działaniu, komunikatywności,

·      umiejętności pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy własnej,

·      profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej,

·      zaangażowania, rzetelności, dyspozycyjności,

·      energiczności, chęci uczenia się,

·      doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

·      Mile widziane uprawnienia spawalnicze: elektroda, mig/mag, gazowe z użyciem palnika acetylenowo- tlenowego.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie,  umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych obowiązków i osiąganych wyników.

Informacje dodatkowe tel. 48/380 20 11.

Lokalizacja

Wielogóra,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Wielogóra
ID: 917338408