2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kozy
Dodane 16 maja 2024

Mechanik Klimatyzacji samochodowej

Lokalizacja

Kozy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma  „  KLIMORS „ działająca od 30 lat na rynku chłodniczym  i klimatyzacyjnym

 poszukuje kandydata  do pracy na stanowisku

Mechanik klimatyzacji samochodowej

Miejsce pracy: Kozy

Opis stanowiska:

·         Naprawa samochodów firmowych;

·         Wymiana olejów filtrów paliwa, filtrów oleju opon w samochodach firmowych;

·         Montaż, naprawa, serwis i przeglądy klimatyzacji samochodowej;

·         Montaż, naprawa i serwis agregatów do chłodni samochodowej (po przyuczeniu);

·         Montaż , naprawa i serwis ogrzewania postojowego (po przyuczeniu);

·         Montaż, naprawa klimatyzacji postojowej (po przyuczeniu);

Wymagania:

·         Wykształcenie min zawodowe – mechanik samochodowy lub pokrewne;

·         Doświadczenie minimum 1 rok;

·         Umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek;

·         Wykonywanie prac montażowych;

·         Umiejętność pracy w zespole;

·         Umiejętność  samodzielnego rozwiązywania problemów;

·         Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych;

·         Sumienność i odpowiedzialność;

·         Mile widziane doświadczenie przy wymianie opon;

·         Mile widziane umiejętność posługiwania się testerem diagnostycznym;

·         Mile widziane znajomość elektroniki i elektromechaniki;

·         Prawo jazdy kategorii B;

·         Dyspozycyjność

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         Premię za staż pracy oraz % od ilość wykonanych napraw;

·         Świadczenia socjalne – paczki dla dzieci, premie świąteczne,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie;

·         Ubezpieczenie na życie i NNW;

·         Bezpłatny posiłek regeneracyjny w ciągu dnia;

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole;

·         Płatne soboty i nadgodziny;

·         Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – bezpłatne szkolenia;

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Klimors sp. z o.o. sp. k z siedziba w Kozach ul. Krakowska 51.

Wyrażam zgodę na przechowywanie mojego CV przez okres 1 roku, w celu wykorzystania do przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska w firmie Klimors.

Lokalizacja

Kozy,

Śląskie

Śląskie, Kozy
ID: 918678888