2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Kinga Grzyb
Dodane 30 maja 2024

Mechanik hydrauliki siłowej

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz się na układach hydraulicznych i budowie maszyn?

Aplikuj już teraz na stanowisko mechanika hydrauliki siłowej i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie produkującej systemy sprężania oraz podwieszeń wykorzystywanych do budowy mostów.

Miejsce pracy: ul. Hallera 78, Ruda Śląska

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawy umowy o pracę
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia - podziel się swoimi oczekiwaniami
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pakiet sportowy Medicover, prywatna opieka medyczna PZU
  • ubezpieczenie grupowe UNIQA
  • bonusy świąteczne, wczasy pod gruszą
  • bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej - nauka języków obcych

zadania

  • kompleksowa naprawa maszyn i urządzeń
  • kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń
  • udział w montażu oraz odbiorach technicznych maszyn i urządzeń technicznych
  • staranne i czytelne prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczącej bieżących napraw oraz profilaktyki maszyn i urządzeń
  • wspomagania działań pracowników działu utrzymania ruchu w zakresie maszyn i urządzeń z układami hydraulicznymi

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania schematów hydraulicznych
  • znajomości układów hydraulicznych pracujących pod wysokim ciśnieniem
  • ogólnej wiedzy z zakresu budowy maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 917143186